Автоподбор в Днепре от Car4you

Чи збираєтеся купити автомобіль, але не знаєте як підібрати ідеальний варіант? Дніпро – мегаполіс із широким вибором. Але як серед усіх варіантів, які ви бачите на сайтах продажу авто, вибрати саме той автомобіль, який підійде вам і не придбати при цьому биту машину? Тут все просто – вам потрібен автопідбір від експерта. Уживаний автомобіль у місті Дніпро ви знайдете, але дізнатися історію цього авто та об'єктивно оцінити його стан та вартість може лише кваліфікований спеціаліст. Саме тому ми пропонуємо послуги нашої команди.

Як працює послуга автопідбору Car4you у Дніпрі?

  • ви звертаєтеся до нас у телефонному режимі або заповнивши заявку на сайті;
  • обговорюємо всі умови та підписуємо договір;
  • під час підписання договору вноситься передоплата у вигляді 30%;
  • ми приступаємо до пошуку, підтримуючи з вами зв'язок зручним для вас способом (вайбер, телеграм, електронна пошта тощо) та інформуємо про наявність відповідних варіантів;
  • коли знаходимо варіант, який влаштовує вас та пройшов перевірку наших фахівців, відправляємо авто на офіційну перевірку СТО, а також на юридичну перевірку;
  • якщо обраний варіант пройшов усі етапи офіційної перевірки, тоді у присутності нашого експерта підписується договір купівлі-продажу і ви стаєте власником авто!

Як бути, якщо в Дніпрі немає відповідних варіантів?

Дуже просто! Сервіс Оцінка : 4 Car4you працює і в інших великих містах України, тому з урахуванням усіх ваших побажань та бюджету ми можемо підібрати авто в іншому місті. Від вас буде потрібно лише приїхати для оформлення всіх документів, коли авто вже пройде всі етапи перевірки. Наш експерт супроводжуватиме вас у процесі до моменту отримання вами техпаспорту та номерів. Тільки після оформлення на вас автомобіля ви вносите 70% оплати, що залишилися. Якщо ви не знаєте якої конкретно марки автомобіль хочете і яку модель, наші експерти допоможуть вам з вибором. Залежно від цілей, для яких ви хочете придбати авто (поїздки по місту, робота, далекі поїздки, авто для сім'ї тощо), а також залежно від вашого бюджету, ми знайдемо ідеальний варіант саме для вас. У виборі можете не сумніватися, адже наш експерт має 18-річний стаж. Не затягуйте та заповнюйте заявку вже сьогодні! Виконання вашої мрії ближче, ніж здається.

Якщо ви не знаєте, який саме марки автомобіль хочете і яку модель, наші експерти допоможуть вам з вибором. Залежно від цілей, для яких ви хочете придбати авто (поїздки по місту, робота, далекі поїздки, авто для сім'ї тощо), а також залежно від вашого бюджету, ми знайдемо ідеальний варіант саме для вас. У виборі можете не сумніватися, адже наш експерт має 18-річний стаж.

Не затягуйте та заповнюйте заявку вже сьогодні! Виконання вашої мрії ближче, ніж здається.

связь

Обратный звонок
Close