Автоподбор в Харькове от Car4you

Шукаєте авто у Харкові? Чи не можете зробити остаточний вибір?

Ми можемо допомогти вам! Купити уживане авто - справа ризикована, адже у століття сучасних технологій навіть сильно биту машину можна перетворити до невпізнанності, але чи довго вона буде служити? !

Наш спеціаліст із 18 роками стажу роботи на СТО підбере вам відмінний автомобіль у рамках вашого бюджету. Жодних підозрілих авто - тільки хороші та з чистою юридичною історією.

Автопідбір у Харкові: як це працює

  1. Система проста: Ви звертаєтеся до Car4you, зробити це можна як по телефону так і через заявку на сайті, і ми відразу починаємо роботу. Після усного обговорення всіх деталей ви вносите 30% передоплату та підписуєте договір.
  2. Далі за роботу береться експерт. Враховуючи ваші уподобання, мета покупки авто та бюджет експерт буде пропонувати вам варіанти, перевірені нашою командою. Постійно тримаємо вас у курсі процесу.
  3. Коли ви готові зупинити свій вибір на конкретному автомобілі, машина відправляється на офіційну перевірку СТО та юридичну перевірку.
  4. Після закінчення всіх етапів перевірки під супроводом нашого експерта здійснюється підписання договору купівлі-продажу, видача вам номерів та техпаспорту авто.
  5. Ви сплачуєте залишок суми за надану послугу автопідбору.

Що якщо у Харкові немає відповідного авто?

Не турбуйтеся! Сервіс Car4you працює і в інших великих містах України із багатим ринком автомобілів. Підбір можна здійснити за межами міста Харків. Все, що потрібно - приїхати для підписання договору купівлі-продажу та оформлення документів на авто. Це не забере багато вашого часу та сил, адже всі перевірки на той момент уже будуть здійснені.

Все ще не можете наважитися довірити будь-кому таке відповідальне рішення? Подивіться відгуки наших клієнтів! Поки ви тільки мрієте та не можете знайти час на покупку авто, у різних містах України наші клієнти вже їздять на автомобілях своєї мрії.

Звертаючись до Car4you, ви гарантовано отримуєте якісну послугу автопідбору та приємний досвід співпраці!

Заповнюйте заявку або телефонуйте вже зараз – ми підберемо найкращий варіант авто для вас!

связь

Обратный звонок
Close