Автоподбор в Запорожье от Car4you

Купівля авто в Запоріжжі – завдання не з простих. Але за допомогою сервісу Car4you ви зможете придбати бажаний автомобіль належної якості. Велика кількість машин відновлених після ДТП, завезених з Європи та США або місцевих ускладнюють купівлю вживаного авто. Просто піти з другом подивитися машину вже не варіант, адже тільки добрий фахівець зможе відрізнити просто старе авто від відновленого. Щоб не придбати авто, яке викличе у вас більше головного болю, ніж задоволення від покупки - звертайтеся до експертів car4you.

Як працює автопідбір у Запоріжжі?

Якщо у вас немає обраної марки та моделі авто, яке ви бажаєте придбати, то для початку вам слід визначитися з цілями покупки. Ви користуватиметеся машиною для роботи, чи потрібне вам сімейне авто або авто для далеких поїздок? Виходячи з усіх вимог і бюджету, розрахованого вами на покупку, ми будемо шукати автомобіль особисто для вас.

Для початку співпраці необхідно заповнити заявку на сайті або звернутися до нас за телефоном. Після обговорення деяких деталей ми можемо братися до роботи.

Як це відбувається:

  1. Ми з вами підписуємо договір щодо надання послуги.
  2. Ви оплачуєте передоплату у розмірі 30% вартості послуги.
  3. Наші фахівці починають пошук варіантів та постійно підтримують з вами зв'язок (телеграм, вайбер, e-mail тощо).
  4. Коли ви готові зупинитися на одному із запропонованих варіантів, авто перевіряється юридично та вирушає на офіційну перевірку на станцію техобслуговування.
  5. Якщо вас все влаштовує – беремо! Наш експерт супроводжує вас у процесі купівлі та оформлення всіх документів на автомобіль.
  6. Ви оплачуєте решту вартості послуги.

Як показує практика, у вашому місті може не знайтися відповідного за якостями та вартістю варіанта. Але це не привід зневірятися, адже сервіс Car4you працює і в інших містах України. Завжди можна знайти гарне авто, якщо знати, де шукати. Саме для цього ми і працюємо – щоб полегшити ваші пошуки та гарантовано запропонувати вам тільки якісні авто. Все що потрібно буде зробити – приїхати до міста, де знайшли авто. Там вас зустріне наш експерт і супроводжуватиме у процесі угоди.

Досить витрачати час на перегляди сайтів з продажу авто, де виставити товар може кожен і ніхто не гарантує вам якості! Звертайтесь до експерта з автопідбору у Запоріжжі! Ви знизите ризики, заощадите час та сили, а також отримаєте авто за об'єктивною ціною.

Car4you – сьогодні мрія, а завтра вже реальність!

связь

Обратный звонок
Close