Новый или подержанный автомобиль: плюсы и минусы

Автомобіль вже давно перестав бути розкішшю і сьогодні розцінюється більшістю з практичного погляду як засіб пересування. Коли ми замислюємося про придбання чи зміну машини, часто постає фінансове питання. Нам доводиться вирішувати, який варіант вибрати – купити абсолютно новий автомобіль із салону, або прошерстити сайти з оголошеннями про продаж б/у авто. Розглянемо основні плюси та мінуси кожного з варіантів. 


Переваги та недоліки купівлі нового авто


Новий автомобіль, безумовно, більше приваблює автолюбителів. З плюсів можна виділити насамперед сам факт новизни, особливий запах у салоні, нульовий пробіг, гарантійний термін технічного обслуговування. Нова машина точно не була у ДТП, точно не у викраденні, не в заставі, не потрібно переживати, як із нею звертався попередній власник. Господар нового автомобіля може вибрати необхідну комплектацію опцій, також новий транспортний засіб набагато надійніший, буде рідше вимагати ремонту. 

Тепер про можливі мінуси. Насамперед це вартість. Ціни на нові машини дуже відрізняються у більшу сторону навіть від тих авто, які знаходяться в експлуатації всього рік. До того ж, новизна автомобіля, його покупка в автосалоні не гарантує вам не битий і не фарбований кузов. При транспортуванні в пункти продажу нові машини частенько страждають, по кузову б'ють каміння з дороги, відлітаючи від коліс повз машин, що проїжджають. Іноді пошкодження бувають досить сильними, що для надання автомобілю знову товарного вигляду його обробляють і підфарбовують. Загалом все, як і у випадку з уживаними машинами. Можливий мінус також у гарантійному обслуговуванні. Власники новеньких машин після пари-трійки років експлуатації звертаються до приватних автосервісів, оскільки набридають величезні черги, не завжди зручна транспортна доступність, 


Переваги та недоліки купівлі б/у авто


Тепер докладніше про плюси та мінуси машин, що були в експлуатації. Напевно, головним плюсом є відносно низька вартість, що старше і гірше за станом авто, тим дешевше. До плюсів також можна віднести те, що недорогий уживаний автомобіль може служити засобом відточування навичок водія. Найчастіше після закінчення автошколи отримання водійських прав купується саме така машина. Також привабливим моментом є можливість торгу, наявність в автомобілі всіх необхідних аксесуарів (килимки в салоні, комплект зимової гуми, сигналізація та інше). 

Мінусів у вживаних машин із зрозумілих причин чимало. Основний недолік - недостовірна або повністю відсутня інформація про характер експлуатації попереднім власником, замовчування таких моментів як ДТП, заміна деталей, можливі несправності транспортного засобу, величина реального пробігу. Але це ще не все. Існує велика ймовірність нарватися на недобросовісного перекупника, який у принципі не знає нічого до ладу про машину. Його основна мета - продати автомобільний мотлох якомога дорожче. У такій серйозній справі, як покупка автомобіля, краще ходити на перегляди варіантів із професіоналом, автоекспертом, який допоможе виявити всі підводні камені та визначити реальну вартість авто. Вартість може змінюватись від терміну підбору авто, від його вартості. Не пошкодуйте гроші і довіртеся думці фахівців у цьому питанні, адже як відомо, скупий платить двічі.


Оставить заявку

связь

Обратный звонок
Close