Про нас

     
Володимир Валуйський
Основник, автоексперт
  • Понад 18 років досвіду роботи на СТО;
  • Досвід відновлення машин після ДТП;
  • Підбір авто будь-якого класу;
  • Незалежна сторона між покупцем та продавцем.

Привіт відвідувач мого сайту!

Тут я хочу розповісти про себе і чому я вирішив допомагати людям у пошуку та купівлі автомобілів.  Мене звуть Володимире, всю свою професійну діяльність я займався відновленням кузовів машин, які потрапили в аварію або мають ті чи інші проблеми.  А це  18 років стажу ,  останніх 13 з яких у відомої київської компанії, що спеціалізується на Mercedes та Range Rover.

Я неодноразово був свідком того, як люди, купивши за "хорошою ціною" неякісно відремонтовану машину, жорстко розплачувалися за свою економію або обман нечесних продавців.  Консультуючи й допомагаючи своїм друзям та знайомим, я вирішивши, що мій нагромаджений досвід може бути корисним усім тим, хто його потребує.

У мене відповідальна та серйозна робота.  Я не продаю машини та не співпрацюю з особами, які заробляють на різниці в ціні, а є  незалежною стороною між продавцем та покупцем ,  об'єктивно та неупереджено оцінюючи стан авто.  Я зацікавлений виявляти різні дефекти, якщо такі є, адже від моїх рекомендацій може залежати людська життя!

Моя робота це Ваш комфорт та безпека!

звязок

Обратный звонок
Close