Діагностика авто на СТО перед покупкою

Виїзд експерта до місця перевірки
Супровід діагностики на СТО
Фото/Відео звіт
Аналіз доцільності покупки
Торг із продавцем
Рекомендації щодо обслуговування
Залишити заявку

Детальніше про послугу

Старт
Домовляємося з усіма сторонами, координуємо зустріч на СТО
Огляд експертом
Проводиться комплексна перевірка кузова, комп'ютерна діагностика, огляд салону. Експерт дає вичерпну інформацію про стан кузова, кількість фарбованих елементів, оригінальності пробігу, залишкового ресурсу основних вузлів, наявності та стану подушок. безпеки.
Перевірка на підйомнику
Діагностика ходової, рульового управління, гальмівної системи. Перевірка на герметичність пневмосистем, вимір товщини гальмівних дисків.
Огляд днища
Детальний огляд зі зняттям захисту двигуна дозволить помітити сліди потік масла, антифризу, оригінальність прокладок двигуна та коробки. Сліди демонтажу, наявність неоригінальних запчастин, сліди ремонту.
Тест-драйв
Тест роботи двигуна, ходової, коробки передач та інших елементів трансмісії різних режимах під час руху автомобіля. А також перевірка на знос тих елементів, які не діагностуються за умов СТО.
Висновок та торг
На закінчення ми надамо діагностичний лист з результатами перевірки та рекомендаціями спеціалістів. Наші експерти вправно проведуть торг окупивши послугу та отримають знижку на усунення несправностей.

Що ви отримуєте замовивши послугу

1.  Комплексне рішення Вам не потрібно шукати де і коли перевіряти машину. Домовлятися із продавцем.
Переживати за якість та обсяг перевірки. Усі ці та багато інших питань ми беремо на себе.
2.  Аналіз усіх даних  Об'єднання результатів перевірок фахівців СТО допомагає експерту глибше
вдатися у суть стану автомобіля. Зрозуміти причинно-наслідковий зв'язок відхилень у роботі,
знаходити приховані сліди ремонтів, розуміти який був характер експлуатації автомобіля.  
3. Дохідливість Ми чітко та об'єктивно розповімо про стан автомобіля. Навіть якщо Ви абсолютно 
не розумієтеся на автомобілях, ми зрозуміло пояснимо простою мовою.
4. Максимальний торг Маючи на руках результати всіх перевірок та вміло оперуючи даними, наш експерт отримає найкращу
ціну на автомобіль.

*за необхідності проведення поглибленої діагностики (вимір компресії, розвал-сходження тощо) перевірки оплачуються додатково 

Вартість послуги “Діагностика авто на СТО”
1999 грн
Залишити заявку

FAQ

Скільки часу займає діагностика на СТО?

У середньому діагностика триває близько півтори години.

Що перевіряють на СТО?

У перевірку на СТО входить замір лакофарбового покриття завтовшки, комп'ютерна діагностика, тест-драйв, огляд салону, огляд підкапотного простору, діагностика ходової, рульового управління, гальмівної системи, огляд днища.

Яка вартість перевірки на СТО?

Вартість послуги складає 1999 грн.

Як замовити діагностику на СТО?

Вам необхідно зв'язатися з нами за вказаними телефонами чи залишити заявку на сайті.

Огляд на СТО – діагностика авто зсередини

"Діагностика на СТО" є повнішою версією "Виїзної перевірки" та кінцевою фазою при прийнятті рішення про придбання конкретного авто на підставі отриманої інформації. У вік нових технологій і великих швидкостей дуже важливо бути впевненим, що Ваш новий автомобіль не підведе Вас, як це буває, в невідповідному місці. Таким чином і народилася дана послуга – щоб наші клієнти були впевнені у своєму виборі.

Також, ця послуга хороша тим, що Ви, перебуваючи в іншому місті або з якоїсь причини не присутні особисто, можете продіагностувати машину й отримати вичерпну інформацію про стан автомобіля. Наш експерт буде присутнім протягом усього огляду. При виконанні огляду у Вас буде можливість переконатися в компетентності фахівців і зробити вибір, де надалі обслуговувати свій автомобіль.

Як Ви можете замовити послугу, що діагностуватиметься і який порядок дій? Ви передзвонюєте нам і повідомляєте якийсь автомобіль і коли б Ви хотіли продіагностувати. Ми своєю чергою зв'язуємось із СТО, бронюємо місце та повідомляємо про це Вам.

Далі у призначений час наш експерт зустрічає Вас та продавця автомобіля, робить діагностику ЛФП, огляд кузова, комп'ютерну діагностику, після чого фахівці СТО продовжують огляд на підйомнику. Наприкінці Ви отримуєте діагностичний лист зі знайденими несправностями та рекомендаціями.

звязок

Обратный звонок
Close