Эксперт на один день

Виїзд експерта до місця стоянки авто
Перевірка технічного стану вибраних авто
Вибір необмеженої кількості авто протягом робочого дня
Пересування містом на авто експерта
Аналіз та вибір кращого з переглянутих
Торг із продавцем
Залишити заявку

Детальнее о услуге

Старт
Ви зв'язуєтеся з продавцями автомобілів, домовляєтесь про місце та час зустрічі. Далі зустрічаєтеся з експертом та супроводжуєте огляди.
Огляд кузова и салона
Перевірка кузова автомобіля. Замір завтовшки ЛФП, огляд на предмет участі в ДТП, порушення геометрії. Визначення ступеня та якості рихтувальних та малярних робіт. Огляд номерної частини автомобіля. Огляд салону, перевірка подушок безпеки, тест систем комфорту.
Комп'ютерна діагностика
Під час перевірки всіх електронних блоків виявляємо оригінальність пробігу, несправності, робочі характеристики систем. В результаті ми розуміємо в якому стані автомобіль та чого від нього чекати.
Огляд підкапотного простору
Огляд двигуна, коробки на предмет течій запотівання, потік мастила, антифризу, оригінальність прокладок. Сліди демонтажу, наявність неоригінальних запчастин, сліди ремонту та звертаємо увагу на сторонні звуки в роботі.
Тест-драйв
Тест роботи двигуна, ходової, коробки передач та інших елементів трансмісії у різних режимах під час руху автомобіля. А також перевірка на знос тих елементів, які не діагностуються за умов СТО.
Аналіз та торг
Експерт допоможе вибрати найкращий автомобіль з оглянутих ґрунтуючись на результатах діагностики та досвіді роботи. Провівши аргументований торг зможе досягти кращої ціни на авто.

Що ви отримуєте замовивши послугу

1. Економічність Вам надається можливість переглянути необмежену кількість машин протягом робочого дня. Якщо це понад три, перегляд одного автомобіля виходить дешевше ніж з послугою "Виїзна перевірка".
2. Відсутність витрат на дорогу Оскільки під час діагностики вибраних автомобілів ви пересуваєтеся на автівці експерта, це  економить витрати на дорогу. 
3. Швидкість Ви вибираєте день та включаєте у нього всі перегляди авто, це значно прискорює процес вибору кращого та відповідного варіанту.
4. Відстань Вам необов'язково бути присутнім під час оглядів, ви можете перебувати в іншому місті, а звіт про виконану роботу отримати в електронному вигляді з докладними фотографіями варіантів.

 

Вартість послуги “Експерт на один день”
3799 грн
Залишити заявку

FAQ

Яка вартість послуги "Експерт на один день"?

Вартість послуги складає 3799 грн.

Скільки машин можна подивитися за день?

Кількість послуг перегляду не обмежена. За досвідом, якщо машини знаходяться у різних частинах міста, то встигаємо оглянути 3-4 автомобілі.

Чим відрізняється "Експерт на один день" від інших послуг?

Це єдина послуга, де за мінімальну кількість часу Ви отримуєте вичерпну інформацію про найбільш підходящі для Вас автомобілі.

Чи можна оглядати машини у різних містах у рамках послуги "Експерт на один день"?

Такої можливості немає, оскільки ця послуга надається у місті Київ. Для перевірки автомобілів в інших містах рекомендуємо скористатись послугою "Виїзна перевірка"

Авто експерт на один день - швидко та економно

 

Ця послуга максимально підходить тим, кому подобається, наприклад, спортивний кузов від BMW, мотори від SUBARU, а комфорт в салоні від MERCEDES. То що ж обрати?

Кожну машину можна буде вивчити ближче, посидіти в салоні, проїхатися в ній, оцінивши переваги кожної й вже помацавши та пропустивши всю інформацію через себе прийняти зважене рішення.

Це дозволить надалі лише насолоджуватися правильно вибраним автомобілем. До того ж ця послуга є більш економною, ніж  виїзна діагностика автомобіля, оскільки протягом одного дня немає ліміту на перегляд автомобілів.

Протягом одного дня нами може бути проведений професійний підбір вживаних авто. Згідно з вашими уподобаннями по автомобільній торговій марці, обраній моделі, бажаній колірній гамі, лімітам по пробігу та року випуску, підбираються варіанти автомобілів, кожен з яких потенційно може стати вашим. Потім, спеціалістом команди car4you.ua вибирається найкращий з оглянутих вами претендентів на покупку. Крім того, що перераховано у послугах з виїзної діагностики, допомога авто експерта, яка вирішує питання на користь того чи іншого варіанту, полягає в наступних діях:

 

  • ✓Ретельна перевірка правдивості документів (наприклад, техніка є у викраденні);
  • ✓Наявність оригінальних дублюючих номерів кузова
  • ✓Виявлення інших прихованих проблем. Наприклад, при вивченні погоди в місці, де останнім часом використовувалася пропонована вам автотехніка, виявляється, що автомобіль може виявитися так званим «утоплеником». Випадків, коли пропоновану автотехніку купувати не варто, достатньо, але тільки професійний фахівець зможе надати дієву допомогу в купівлі б/в авто, оскільки має у своєму розпорядженні накопичений досвід і потрібні зв'язки в даній галузі.

 

*послуги СТО оплачуються додатково

звязок

Обратный звонок
Close