Юридична перевірка

Перевірить машину

Юридична перевірка авто – перший крок у діагностиці

 

Ця послуга хороша тим, що, не виходячи з дому, ви можете отримати інформацію про юридичну чистоту авто. І вже на початковому етапі зможете виключити проблемний варіант, що заощадить ваш час, гроші, а також нервові клітини.

Трапляються ситуації, коли покупець віддав завдаток за машину, оглянувши її, а продавець машини з "історією" перестає виходити на зв'язок зі зрозумілих причин.

Звичайно, вся ця інформація спливе при оформленні в Сервісному Центрі, але погодьтеся, набагато кориснішим буде все дізнатися на початковому етапі.

У вартість базової юридичної перевірки включено перевірку автомобіля за базою Поліції та перевірку господаря за нотаріальною базою. Додатково можливо перевірити автомобіль по страхових базах. Наявність страхових випадків на території України (участь у ДТП, повенях тощо), а також отримати кошторис з дефектуванням страхового випадку. У ній буде вказано дату страхового випадку та пробіг (як опція). 

Також ми можемо переглянути історію обслуговування авто на офіційному сервісі (марки доступних автомобілів та ціну). 

Для отримання інформації необхідно надати vin номер, ІПН власника автомобіля. 

Юридична перевірка 350 грн

Перевірка на обтяження
Перевірка авто на наявність арештів, застави, заборони відчуження по базі Поліції.
Перевірка власника автомобіля
Перевірка власника автомобіля за нотаріальною базою на можливі накладені обмеження: арешти майна, штрафи тощо.
Скасування довіреності
Перевірка на скасування виписаної довіреності.

Перевірка по страховії базі 500 грн

Наявність страхових випадків
Наявність страхових випадків на території України (участь у ДТП, повенях тощо)
Опис страхового випадку
Опис страхового випадку з дефектуванням страхової компанії та загальним рахунком ремонтних робіт.
Пробіг автомобіля
Визначення пробігу автомобіля на момент настання страхового випадку. Ця перевірка є опцією, оскільки не завжди заноситься до документації.
Хочеш знати, що з машиною?
Перевірь історію
Перевірити історію

FAQ

Як замовити юридичну перевірку машини?

Вам необхідно зв'язатися з нами за вказаними телефонами чи залишити заявку на сайті.

Скільки коштує юридична перевірка?

Вартість послуги складає 350 грн.

Що входить до послуги юридичної перевірки?

Перевірка на наявність штрафів, арештів, заборона на реєстраційні дії, скасування довіреності, а також перевірка на викрадення та розшук.

Скільки часу потрібно для перевірки?

Якщо Ви звернулися до нас у робочий час, то результати будуть протягом години.

Огляд авто перед покупкою: перевірка з VIN

  Перевірка автомобіля перед покупкою є критично важливою, коли йдеться про авто з пробігом. Нерідко трапляється, що власники авто хочуть заробити якомога більше, позбавляючись проблемного транспортного засобу. Визначити об'єктивність ціни, зазначеної в оголошенні, допоможе його експертна оцінка. Але йдеться не лише про оцінку технічних та зовнішніх якостей машини. Дуже важлива юридична чистота угоди, адже авто може виявитися заставним, заарештованим, з обмеженнями реєстрації або, що ще гірше, перебувати у викраденні.  

Чому юридичну перевірку слід проводити насамперед?

Уявіть собі, що ви витратили день на те, щоб зустрітися з продавцем, оглянути авто, з'їздити на огляд у СТО, провести тест-драйв, а потім дізналися, що на авто накладено штрафи та Ви не зможете поставити його на облік після покупки. Неприємно, чи не так? Щоб не витрачати час на огляд і гроші на СТО, слід насамперед перевірити юридичне минуле автомобіля. Як це зробити?
 
  1. Перевірка за державним номером. Сучасні технології дозволяють самостійно здійснити перевірку машини, знаючи лише її державний номер. Для цього існують спеціальні сайти та мобільні програми типу Штрафи UA, Carlife, AvtoTest або e-drive. Така перевірка дозволить дізнатися про арешти чи штрафи.
  2. Перевірка авто за VIN. Цей номер складається з 17 знаків і містить інформацію про рік випуску транспортного засобу, виробника та характеристики. Вказано VIN номер на кузові автомобіля та у техпаспорті. За цим номером можна перевірити страхові випадки, тобто, чи було авто в ДТП, а також наявність штрафів та обмежень. Державний номер автомобіля змінюється з кожною перереєстрацією на нового власника, на відміну від ідентифікаційного номера (VIN). Тому щоб отримати більш повну інформацію варто перевірку здійснювати саме за цим номером. Зазвичай продавці вказують його в оголошенні. Він повинен збігатися на кузові авто та в техпаспорті. Якщо Вам повідомляють, що з якихось причин на авто немає VIN, це має бути вже як мінімум сигналом для Вас, що з машиною щось не так.
  3. Перевірка власника. В ідеалі перевірити потрібно не тільки транспортний засіб, а й людину, на яку зареєстровано автомобіль. Авто не можна буде переоформити, якщо власник має судові рішення про стягнення матеріальних коштів, неоплачені штрафи тощо. Часткову інформацію можна отримати у Єдиному Реєстрі боржників.
  1.  

Технічна перевірка

Після того як ви переконалися, що угоду можна буде провести, можете починати перевірку технічного стану машини та тест-драйву. Слід ретельно оглянути транспортний засіб на наявність вм'ятин, подряпин, тріщин та на предмет перефарбовування. Також обов'язково потрібно перевірити маркування скла, адже їх заміна свідчить про те, що авто було відновлено після ДТП. Візуальний огляд салону щодо потертостей, перетяжки сидінь, заміни керма або ручки КПП допоможе оцінити рівень зносу транспортного засобу. Моторний відсік необхідно перевірити на наявність течій моторного мастила та інших рідин. Якщо на двигуні видно підтікання олії або якщо ж її ретельно вимили перед продажем – купувати таке авто не варто. Для правильної оцінки технічного стану лише візуального огляду мало, знадобиться перевірка на СТО.
 
Щоб придбання принесло Вам більше задоволення, ніж проблем, рекомендуємо звернутися за підбором авто до професіоналів. Усі етапи перевірки будуть здійснені якісно та у максимально короткі терміни. Автопідбір від car4you - гарантія оптимального вкладення коштів та безпеки угоди.  

звязок

Обратный звонок
Close