Виїзна перевірка автомобіля перед покупкою uk

Виїзд експерта до місця стоянки авто
Перевірка за заданими параметрами
Фото/Відео звіт
Без обмежень щодо бюджету авто
Торг із продавцем
Залишити заявку

Что мы проверяем

Замір ЛКП кузова автомобіля
Виявлення фарбованих елементів, визначення якості малярських робіт. Огляд кузова на предмет порушення геометрії, з'єднання з частин, виявлення ступеня кузовних пошкоджень та якості рихтувальних робіт. А також робіт у районі номерної частини автомобіля.
Комп'ютерна діагностика
Зчитування кодів помилок. Збір даних у режимі реального часу. Аналіз роботи. Зіставлення даних із заводськими параметрами, виявлення відхилень. Резюме з працездатності систем автомобіля. Зчитування пробігу в електронних блоках.
Огляд підкапотного простору
Огляд двигуна, коробки на предмет течій запотівання, потік мастила, антифризу, оригінальність прокладок. Сліди демонтажу, наявність неоригінальних запчастин, сліди ремонту та звертаємо увагу на сторонні звуки в роботі.
Пробіг автомобіля
Визначення пробігу за вторинними ознаками, а також по зносу різних елементів інтер'єру та екстер'єру автомобіля.
Тест-драйв
Тест роботи двигуна, ходової, коробки передач та інших елементів трансмісії у різних режимах під час руху автомобіля. А також перевірка на знос тих елементів, які не діагностуються за умов СТО.
Огляд салону
Загальний стан салону, наявність та оригінальність подушок безпеки. Також сюди відноситься тест систем комфорту в салоні. Діапазони налаштувань і працездатність різних перемикачів.
*за необхідності додаткових перевірок послуги СТО оплачуються окремо (підйомник, розвал-сходження тощо)

Що ви отримуєте замовивши послугу

1. Діагностіка кузова
Перевірка геометрії кузова. Наявність шпаклівці, зварених частин. Оригінальність замінених деталей, якість ремонту.
2. Перевірка технічного стану Перевірка всіх вузлів та агрегатів за численними параметрами.
3. Комп'ютерна діагностика Діагностика електронних систем, аналіз роботи. Зіставлення із заводськими показниками.
4. Торг Оперуючи отриманими даними, наші експерти гарантовано отримують найкращу ціну. Багато разів окупаючи замовлену послугу.
5. Звіт Вся зібрана інформація надається прямо на робочий стіл. У Вас нема потреби бути присутнім на огляді.
6. Експертний висновок Аргументований висновок експерта про реальний стан, остаточну вартість і доцільність придбання автомобіля, що перевіряється. Висновок надається на фірмовому бланку з додаванням фото та відео звіту.

 

Як проходить виїзна діагностика

Залишились питання?
Проконсультуем
Безкоштовна консультація

FAQ

Що таке виїзна перевірка і навіщо вона потрібна?

Виїзна перевірка це діагностика машини перед покупкою без заїзду на СТО. Оскільки у продажу велика кількість аварійних автомобілів із прихованими дефектами, то висока ймовірність того, що машина може не пройти нашу перевірку. Щоб щоразу на СТО Ви не засмучувалися після діагностики "ідеальної машини", ми вирішили спростити життя нашим клієнтам та рекомендуємо починати з послуги "Виїзна перевірка". Її мета відсівати автомотлох вже на початковому етапі та не витрачати на такі автомобілі свої фізичні та матеріальні ресурси.

Що входить до послуги виїзної перевірки?

До послуги входить виїзд експерта до місця стоянки автомобіля. Перевірка кузова щодо участі в ДТП. Перевірка геометрії кузова, наявність шпаклівки, якість відновлювальних робіт, огляд номерної частини кузова, замір лакофарбового покриття завтовшки. Комп'ютерна діагностика. Тест-драйв. Огляд підкапотного простору та салону автомобіля. Тест систем комфорту.

Яка вартість виїзної діагностики авто?

Вартість перевіркі складає 1499 грн.

В яких містах можна замовити послугу виїзної перевірки?

Ми проводимо виїзну перевірку у Києві, Харкові, Одесі, Львові, Запоріжжі, Чернівцях, Вінниці, Івано-Франківську, Житомирі, Чернігові.

Виїзд за межі міста оплачується окремо – 12 грн/км.

Виїзна діагностика автомобіля – перевіряємо варіант, що сподобався.

 

Вибрати автомобіль не завжди легко. Особливо це стосується старих авто, власники яких найчастіше прикрашають або приховують дорогі несправності. Ряд дефектів важко вловити неозброєним оком, а деякі моменти проблематично виявити без спеціального досвіду та знань, навіть маючи професійне обладнання.

За допомогою цієї послуги ми допоможемо Вам продіагностувати обраний Вами автомобіль в одному з 14 міст України. Ви отримаєте звітність по всіх вузлах автомобіля, що дозволить ухвалити виважене рішення про покупку автомобіля.

Ось вона, перед вами, та сама машина, яку ви шукали досить довго. Здавалося б, бери й купуй, але є сумніви щодо її технічного стану, реальності зазначеного продавцем пробігу, та й хвилює, чи відповідає заявлена ​​ціна ринковим тенденціям та реальному стану авто. У такій ситуації на допомогу в купівлі автомобілісти можуть розраховувати, якщо звернуться до професіоналів, готових виїхати для проведення діагностики автомобіля. Під час виїзного огляду, в першу чергу, наш експерт звертає увагу на відповідність заявленого стану кузова автомобіля, вузлів та агрегатів, комплектації машини, з тим, що він бачить перед собою. Після цього проводяться тест-драйв, ретельна діагностика лакофарбового покриття, виявлення можливих прихованих дефектів кузова, всередині салону, а також комп'ютерне тестування та фотофіксація проблемних місць. За підсумками дефектування складається карта плюсів і мінусів машини, які враховує автоексперт при аналізі ціни. Для того, щоб покупка стала вигідною, до послуг авто експерта може бути включений аналіз ціноутворення: виконується підтверджений реальними аргументами підхід до формування ціни на авто та проводиться обґрунтований торг із продавцем.

звязок

Обратный звонок
Close