Як отримати знижку при купівлі б/в авто

Як отримати знижку при купівлі б/в авто

   

Авто з пробігом користуються більшою популярністю, ніж нові, оскільки значно дешевші. Однак, купівля б/в машини завжди пов'язана з ризиками, оскільки ви ніколи не дізнаєтеся, чи правильно обслуговувався автомобіль, чи проводився серйозний ремонт, чи є несправності. Це пов'язано з тим, що власники намагаються приховувати проблемні сторони свого автомобіля для більшої ліквідності продажу.

Звичайно, добре, якщо господар перший, дійсно чесно говорить про всі недоліки та плюси, але все ж таки, як не сумно, багато власників настільки сильно не хочуть знижувати ціну і продати за меншу вартість авто, що просто не повідомляють про проблеми, адже є ламання, яких просто не видно. Ризики не знижують попит на старі машини. Кожен хоче купити хороший та недорогий автомобіль. З цим завданням можна впоратися самостійно або вдатися до допомоги фахівців, які зроблять автодобір.


Як вибрати авто самостійно


Щоб вибрати автомобіль, потрібно звертати увагу на деякі особливості. Насамперед необхідно визначитися з бюджетом, маркою та моделлю, а також характеристиками авто:

  • ✅тип кузова: седан, універсал, хетчбек, кросовер;

  • ✅коробка передач: механіка або автомат;

  • ✅тип палива;


У разі ціни є кілька важливих моментів. Існує велика ймовірність того, що при виборі автомобіля в нижній частині цінового діапазону можна придбати машину із прихованими дефектами, усунення яких може вилитися у серйозні матеріальні витрати. Такі машини слід перевіряти з особливою ретельністю.

Читайте також:  Купити авто за 7000$ в Україні: реалії вторинного ринку

Наступним важливим показником можна назвати пробіг авто. На популярних моделях ймовірність того, що він скручений буде вищим, ніж в інших машин. Це потрібно мати на увазі при виборі машини. Орієнтуватися варто пробіг в середньому до 150 тис. км. По-перше, і ціна на такі авто буде нижчою, ніж на машини з меншим пробігом. А по-друге, ресурс основних вузлів залишатиметься досить великим. 


Третім важливим показником є ​​кількість власників. Заведено вважати, що якщо в автомобіля за час експлуатації був один господар, то машина буде в кращому стані, ніж якби в неї змінилося кілька власників. Не можна сказати, що це твердження є абсолютно вірним, але в більшості випадків це дійсно так. Тому цінуються такі автомобілі вищими. Дізнатись про те, що у машини один власник найчастіше можна із самого оголошення.

 

Перед покупкою потрібно добре підготуватися. Необхідно проштудіювати автомобільну літературу, форуми. Для того, щоб хоча б загалом мати уявлення про влаштування автомобіля, а також накидати список слабких місць і методи їх усунення тієї моделі авто, яку ви обрали. Це потрібно для того, щоб у процесі діалогу ставити правильні питання та вибудовувати загальну картину стану машини. 

 

Перед оглядом варто уважно вивчити фотографії в оголошеннях про продаж на предмет відповідності заявленого пробігу та стану салону та кузова автомобіля.

 

Тепер про дисконт.

 

По суті, володіння максимальною кількістю інформації про конкретний автомобіль і є головним критерієм для отримання знижки. Тому чим краще ви підготуєтеся, тим вищі шанси отримати хорошу знижку. 

 

Не торгуйтесь кілька разів. Багато хто спочатку за телефоном намагаються знизити ціну, потім при огляді, на СТО теж не забувають згадати ну і при переоформленні добити. В надії сторгувати заповітні сто доларів. Це дуже дратує продавців. Трапляються випадки, що таким покупцям просто відмовляються продавати. На нашу думку, торгуватися варто один раз. Робити це краще після діагностики на СТО. У такому разі торг буде максимально аргументованим. 


Допомога автоексперта при виборі автомобіля


Якщо у вас немає достатніх знань з технічних характеристик машин, або ви просто не знаєте на них, але при цьому хочете купити хороший і надійний транспортний засіб, який прослужить вам ще довго, варто звернутися за допомогою до експерта. Він допоможе уникнути помилок при виборі авто, підбере машину за всіма вами вимогами, заощадить ваш час на пошук машини.


Автоексперти здійснюють пошук автомобілів, придбаних в офіційних представників, привезених зі США, Канади чи Європи, підберуть відповідні варіанти в межах країни та за ними.

Основні функції автоексперта:

  • ✅пошук та підбір автомобілів згідно з вимогами замовника;

  • ✅професійна оцінка машини та аналіз документів;

  • ✅перевірка історії авто, кузова, пошук дефектів;

  • ✅комп'ютерна діагностика та відеозвіт;

  • ✅погодження всіх нюансів та вартості, торг;

  • ✅оплата та оформлення всіх документів.


Автоексперт постійно перебуває на зв'язку. Ви отримуєте справді хороший автомобіль, при цьому заощаджуєте час на самостійний пошук. Усі питання врегулює фахівець.


Купівля машини  завжди серйозний крок, тому який спосіб вибрати, вирішувати лише вам. Важливо зважити всі за і проти. Навіть у випадку, коли ви добре знаєтеся на транспорті, краще скористатися послугами професіонала, щоб перестрахуватися і не витрачати тривалий час на пошук, купівлю та переоформлення. Ну і, звичайно ж, за допомогою кваліфікованого експерта ви зможете отримати максимальну знижку, яка в більшості випадків не тільки покриє його гонорар, але ще й залишить приємний бонус.
Оставить заявку

звязок

Обратный звонок
Close