Що купити в Україні у 2022 році? Чотири найкращі варіанти

Останнім часом для українців як ніколи стала актуальною всім знайома фраза «надійне та недороге авто».

 

Ми підібрали топ - 4 брендів, вжиті представники яких мають лояльний прайс та залишковий ресурс агрегатів. Свого часу більшість із них набули статусу «народних авто», які завдають мінімальної кількості клопоту своїм власникам. 

 

Ціновий діапазон від 4 до 8 тис. доларів. Нижче немає сенсу розглядати – це буде автомотлох. Виняток можуть становити поодинокі екземпляри. Віковий діапазон 2005-2012 років.

Renault 

Clio/Logan/Megan

 

Перевагу слід надавати авто з бензиновими моторами 1.4; 1,6 літра.

Дизельні, віком від 10 років, нерідко вимагали не дешевих ремонтів.

Kia / Hyundai 

Kia Rio/Hyundai Accent

На наш погляд, у цих авто найбільш збалансоване співвідношення ціни на вторинному ринку, надійності, вартості обслуговування та ліквідності. Дивіться у бік бензинових авто. Коробка як механіка, так і автомат. До речі, 4-ступеневий автомат, що встановлювався на ці моделі, визнаний спеціалістами сервісу більш надійним, ніж 6-ступеневий. Яким агрегатувалися вже наступне покоління. Ще один плюс у скарбничку цих авто.

Nissan 

Micra/Note/Almera 

Попри те, що на адресу Nissan в мережі регулярно поширюються пости з критикою від власників, представники цієї моделі неодноразово схвалювалися нашими експертами до придбання. 

Це вражає, але нам зустрічалися Nissan Almera з пробігами в районі 400 тис. км. без серйозних зауважень у технічному плані. При оглядах складалося враження, що ці автомобілі будуть здатні пройти ще не одну сотню тисяч кілометрів.

 

Volkswagen

Pollo/Jeta/Golf/ Passat B6

Бестселери українського та колись європейського ринку вживаних машин. 

З рекомендацій: дивитися або на атмосферний бензиновий двигун 1.6 або дизель 2.0 із системою живлення Common Rail. Коробка або механіка, або DSG шістка «мокра». Ресурс останньої 300-400 тис. км. за умови своєчасного обслуговування та дбайливої ​​експлуатації.

Ті ж рекомендації можна надати та представникам сімейств Skoda/Seat.


Крім переваг варто відзначити й слабкі сторони. Усі ці моделі поєднує один жирний мінус. І назва йому корозія. У когось він проявляється менш помітно в інших сильніше, але на всіх цих автомобілях буде іржа. 

Причина одна : в часи їх випуску, автозаводи не мали такої потужної технології корозійностійкого виробництва, які є зараз. І якщо додати до цього щорічне збільшення наявності реагентів на дорогах мегаполісів у зимовий час, стає зрозумілим, що корозії навряд чи вдасться уникнути. 

Порада така:  звертати на цей момент увагу, по можливості проводити ретельний огляд кузова вибираючи найменш пошкоджений автомобіль. А якщо вам потрібна професійна підтримка, Car4you надає такі послуги як виїзна перевірка або підбір авто під ключ.

Оставить заявку

звязок

Обратный звонок
Close