Підбір авто в Грузії

Виліт до Грузії
Підбір автомобіля за параметрами
Перевірка на СТО
Допомога в оформленні документів
Супровід до України
Допомога на митниці та реєстрації авто
Залишить заявку

Детальніше про послугу

Організація підбору
Підписуємо договір, купуємо квитки, бронюємо готель, добираємось до Грузії, заселяємось та обираємо варіанти автомобілів на огляд.
Огляд експертом
Проводиться комплексна перевірка кузова, комп'ютерна діагностика, огляд салону, підкапотного простору, тест-драйв. Експерт дає вичерпну інформацію про стан кузова, кількість фарбованих елементів, оригінальність пробігу, залишкового ресурсу основних вузлів, наявності та стану подушок безпеки.
Перевірка на СТО
Комп'ютерна діагностика, діагностика ходової, кермового управління, гальмівної системи.
Висновок та торг
На закінчення ми надамо діагностичний лист з результатами перевірки та рекомендаціями спеціалістів. Наші експерти вміло проведуть торг окупивши послугу та отримають найкращу ціну на автомобіль.
Доставка в Україну
Наші фахівці допоможуть доставити автомобіль до порту, сприяють оформленню документації, проконтролюють погрузку автомобіля.
Реєстрація автомобіля
Експерт допоможе у проходженні митниці, сертифікації та реєстрації автомобіля.
Вартість послуги “Підбір авто у Грузії”
от 500 $
Залишити заявку

Автотур

Ви звертаєтесь до нас, ми оцінюємо можливість підбору автомобіля у Грузії у Вашому бюджеті. Далі ми зустрічаємося, підписуємо договір і Ви вносите передоплату у розмірі 30% вартості послуги. На наступному етапі ми погоджуємо дату вильоту, купуємо квитки на літак, бронюємо готель. По приїзду розміщуємось і починаємо пошук автомобіля.

Після того як автомобіль буде знайдено та відібрано, діагностуємо його на СТО. Одна діагностика на СТО входить у вартість послуги. Якщо автомобіль пройшов перевірку, торгуємося та купуємо машину. Після придбання вноситься друга частина оплати послуги. Далі ми сприяємо в доставленні автомобіля в Україну, проходженні митниці, сертифікації та постановці на облік.

У вартість послуги не включено авіаперельоти, транспортні витрати, проживання та супутні витрати.

Дистанційний підбір

Ви звертаєтесь до нас та замовляєте цю послугу. Далі Ви займаєтеся своїми звичними справами в Україні в той час, коли ми підбираємо авто та надсилаємо звіти з Грузії. Затверджений на діагностику автомобіль ми веземо на СТО та купуємо після погодження з Вами. На останньому етапі доставляємо автомобіль в Україну та вручаємо власнику. Етапи оплати аналогічні як у послузі «Автотур до Грузії»

У вартість послуги не включено транспортних витрат, витрат на оформлення документів.

звязок

Обратный звонок
Close