Топ 10 економічних автомобілів: дизельні седани

1-е місце: Volvo S60


Шведський седан D-класу отримав новий дизайн екстер'єру та інтер'єру та модернізовані дизельні двигуни. Зокрема, новий агрегат, в якому використовується технологія DRIVe, що дозволяє суттєво скоротити споживання палива, не впливаючи при цьому на потужність. 

Автомобіль оснащений двигуном об'ємом 1.6 літра, який працює у парі із шестишвидкісною автоматичною трансмісією. У міському циклі цей агрегат витрачає 4.9 л/100 км, а змішаному - 4.3 л/100 км.

Віддати за цей економічний автомобіль у базовій комплектації покупцю доведеться 33480 доларів.


2-е місце: Renault Logan


Француз давно здобув собі славу надійного трудяги серед автомобілістів.

Ця модель оснащена 1.5 літровим мотором, пов'язаним із п'ятиступеневою механічною трансмісією, споживає всього 5 л/100 км палива при їзді містом. А в комбінованому режимі витрата палива у володаря срібла нашого рейтингу становить 4.5 л/100 км.

Вартість автомобіля у базовій комплектації складає 14 137 доларів.


3-е місце: Renault Fluence


Бронзовим медалістом визнано ще одного представника французької марки. Його 1.5 літровий мотор, працюючи в парі з шестиступеневою "механікою", витрачає в міському режимі 5.3 л/100 км, а в змішаному - 4.5 л/100 км.

За цю модель у базовій комплектації доведеться заплатити 22 300 доларів. Але наразі в Україні зараз нові автівки не представлені у продажі.


4-е місце: BMW 3 Series


Седан баварського виробника, що відновився, отримав нові потужні, але одночасно й економічні двигуни. Не по надійності, але по економічності ця модель по праву займає четверте місце. Заощаджувати паливо власнику четвертого місця нашого рейтингу допомагає ціла низка інноваційних «примочок» – функція Auto Start/Stop, рекуперація енергії гальмування, режим економії палива EcoPro.

2.0 літровий агрегат цього номінанта, який сполучається з шестиступеневою механічною КПП, «їсть» при їзді містом 5.4 л/100 км, а в комбінованому режимі споживає 4.4 л/100 км.

Вартість стандартної комплектації цієї моделі – 41 253 доларів.


5-е місце: Volkswagen Passat та Mercedes-Benz C-Class


П'яте місце рейтингу ділять одразу два представники німецького автопрому.

Перший, що виробляється у Вольфсбурзі, оснащується 2.0 літровим мотором, що агрегатується з шести діапазонною «механікою». У міському режимі він витрачає 5.6 л/100 км, а в змішаному – 4.6 л/100 км.

За цю модель у базовій комплектації доведеться викласти 34940 доларів.


Другий володар п'ятого місця, батьківщина якого Штутгарт, обладнаний 2.2-літровою силовою установкою, що працює в парі з шестишвидкісною механічною трансмісією. Завдяки новій ефективній технології економії палива BlueEfficiency двигун автомобіля споживає 5.6 л/100 км, а в комбінованому циклі - 4.4 л/100 км.

Ціна цієї моделі стартує від 40600 доларів.


6-е місце: Renault Symbol


Потрапив до нашого рейтингу економічності й ще один представник французької марки, що може бути підтвердженням того, що в цій компанії серйозно підходять до створення економічних двигунів, що працюють на дизельному паливі.

Агрегатований з п'ятишвидкісної МКПП, той самий 1.5 літровий мотор цього номінанта при їзді містом витрачає 6 л/100 км, тоді як у змішаному циклі споживання палива становить 4.7 л/100 км.

Вартість даної моделі в базовій комплектації – 15 737 доларів.

7-е місце: Audi A4 та Fiat Linea


На сьоме місце рейтингу видерлися дві моделі.


Автовиробник з Інгольштадта оснастив свій седан потужним 2.0 літровим мотором з упорскуванням палива системи Common Rail і турбонаддувом, який, працюючи в парі з шестишвидкісною "механікою", витрачає 6.5 л/100 км у міському режимі, а в комбінованому - 5.1 л.

Викласти за такий автомобіль доведеться 43 760 доларів.

Другий володар сьомого місця, що представляє італійський Турін, оснащений 1.3 літровим турбомотором, який також обладнаний системою впорскування Common Rail. Агрегатується цей мотор із п'ятидіапазонною механічною трансмісією.

При їзді у місті він «їсть» 6.5 л/100 км, а змішаному циклі його витрата досягає 4.9 л/100 км.

Ціна цієї моделі становить 17416 доларів.


8-е місце: Volkswagen Jetta


Модель вольфсбурзького автовиробника посіла восьме місце у рейтингу завдяки модернізованому двигуну об'ємом 2.0 літра, який оснащується системою безпосереднього упорскування останнього покоління.

У міському циклі цей двигун споживає 6.6 л/100км, а в комбінованому режимі - 5.1 л/100 км. Агрегатується двигун  шестиступеневою механічною трансмісією.

За цю модель потенційному покупцеві потрібно буде заплатити 31360 доларів.


9-е місце: Mercedes-Benz E-Class


Ще один штутгартський представник, седан Е-класу, також отримав економічний 2.2-літровий двигун, обладнаний технологією BlueEfficiency, який працює в парі з шестиступеневою механічною коробкою.

Витрата у міському режимі сягає 6.8 л/100 км, а змішаному циклі цей показник становить 5.5 л/100 км.

Стартова ціна моделі – 47 450 доларів.


10-е місце: Opel Insignia


Замикає список седанів з помірним дизельним апетитом модель седана з Рюссельхайма. Автомобіль, що володіє яскравим дизайном екстер'єру, має під капотом потужний, але водночас економічний 2.0 літровий агрегат, обладнаний турбонаддувом.

Економити паливо двигуну допомагає інноваційна технологія ECOTEC. Сполучений цей двигун з шестишвидкісною МКПП. При пересуванні у міських умовах він витрачає 6.9 л/100 км, а комбінованому циклі витрата становить 5.4 л/100 км.

Базова комплектація цієї моделі складає 34 020 доларів.

Car4You - допомога у виборі автомобіля вашої мрії.


Оставить заявку

звязок

Обратный звонок
Close